Inlivi 💡 Blog o bydlení a životě vůbec

KategorieZábava

Recenze: RC písečná buggy Across

Náš Sam do malička dostával různá auta na dálkové ovládání. Všechny předčasně, žádné nezvládl ovládat a některé konstrukčně ani dobře ovládat nešly (nekupujte levné modely!). Ve třetí třídě si opět přál auto na ovládání. Nastal čas na skutečně dobré – a rozumně drahé – RC auto.

Mario Puzo – ‚K‘ znamená Kennedy

Když bych měl vést moji nejoblíbenější knihu, bude to Kmotr od Mária Puza. Narazil jsem na ni v pubertě u prababičky v knihovně. Už tehdy měla silně zažloutlé stránky a na konci byl přísný komunistický doslov o tom, jak hrozné věci jsou v západním světě možné. Kmotra jsem od té doby přečetl nespočetněkrát. Ale jiné autorovy knížky mě zatím míjely. Takže když jsem při rekonstrukci pokoje našel...

Adler Olsen: Obět 2117

Sérii knih s oddělením Q od Jussi Adler Olssena jsem propadl hned s první knížkou. Kombinace neuvěřitelně morousovitého komisaře Carla Morcka, jeho iráckého parťáka Asada a dalších speciálních charakterů byla skvěle podaná. Zatím poslední díl se jmenuje Obět 2117 a lákavý byl už jen tím, že sliboval rozuzlení Asadovy tajemné historie.

Recenze: David Lagecrantz – Dívka, která musí zemřít

Stieg Larsson, otec “severské krimi” po sobě zanechal nedokončené dílo. Sérii Milénium, která začala famozním kouskem Muži, kteří nenávidí ženy. Po třetím dílu série bohužel zesnul. Na čtenáře se ale usmálo štěstí a celou sérii se pokusil dokončit David Lagercrantz. Celkem přidal tři knihy. Dívka, která musí zemřít, celý příběh uzavírá.

Jo Nesbo – Netopýr

Doháním resty v sérii Holeovek od Jo Nesbo, kde jsem začal až čtvrtým dílem. Podívat se na vývoj nyní slavného autora od jeho počátku vlastně není tak úplně špatné.

Inlivi 💡 Blog o bydlení a životě vůbec